Agencja SEO/ADS Wrocław

O nas

Porozmawiajmy przy kawie o Twoich celach

Wierzymy, że sukces naszej firmy jest wynikiem rozwoju naszych klientów.

Doświadczenie

Pomagamy firmom osiągnąć cele

Najpierw osiągnęliśmy swoje cele, teraz osiągniemy Twoje! Nasze doświadczenie to wiele lat prowadzenia swoich sklepów internetowych, robienia błędów, wyciągania wniosków i polepszania wyników.
Niezawodne strategie

Wysokie pozycje w wyszukiwarce

Wiemy to z praktyki, bo sami posiadamy sklepy na pierwszych miejscach w wyszukiwarce z branży odzieży damskiej i motoryzacji. Wiemy jak to zrobić, bo zrobiliśmy to już kilka razy - w swoich sklepach.
Indywidualne podejście

Działamy nieszablonowo

Nie jesteśmy agencją, nie mamy super raportów, ekstra PDFów, wyuczonych sprzedawców i telemarketerów. Mamy za to wyniki, pasje i dlatego chcemy pomóc innym.
0 +
Pozycjonowanych stron
0 +
Utworzonych stron z treściami
0 +
Kampanii Google Ads
0 %
Zadowolonych klientów

Dlaczego warto z Nami pracować?

Od kiedy pozycjonujemy sklep jesteśmy praktycznie na każdej frazie w branży w TOP10. Efekt przed i po jest widoczny w ilości odwiedzin oraz ilości sprzedaży.
Przed zdecydowaniem się na pomoc ze strony Semavo, reklama przynosiła różne efekty. Na szczęście na ten moment nie przepalam już budżetu a reklama jest skuteczna. Zdecydowanie polecam!
Z czystym sumieniem rekomenduje współpracę z firmą Semavo. Wykazują się przejrzystością działania, są kompetentni i bardzo komunikatywni.