Agencja SEO/ADS Wrocław

Porozmawiajmy przy kawie o Twoich celach

Wierzymy, że sukces naszej firmy jest wynikiem rozwoju naszych klientów.

Dariusz
Google Ads & Google Analytics
Tomasz
Pozycjonowanie SEO
Matteo
Google Ads & Google Analytics
Max
Google Ads & Google Analytics
Monika
Google Ads & Google Analytics
Mikołaj
Google Ads & Google Analytics
Kacper
Pozycjonowanie wizytówek Google
Beata
Pozycjonowanie wizytówek Google

Zaufaj ekspertom z doświadczeniem

Kluczem do sukcesu  naszych Klientów jest latami zdobywana przez nas wiedza i doświadczenie.

Dariusz nabywał swoje umiejętności w dziale technicznym Google, poznał wiele procesów i mechanizmów “od podszewki”. W ciągu ostatnich 6 lat przeprowadził ponad 20 tysięcy audytów kont firm z różnych branż, dzięki czemu wie jakich błędów nie popełniać i jakie zmiany warto zastosować, by firma zajęła TOP miejsce wśród wyszukiwań Google. Prowadząc własny biznes e-commerce, testuje nowe rozwiązania na swojej firmie, po to, by w najlepszej formie trafiły na strony Klientów.

Tomasz od lat zajmuje się prowadzeniem własnych 5 sklepów internetowych i promowaniem ich wysoko w wynikach wyszukiwania. Swoje doświadczenie w SEO i prowadzeniu biznesów wykorzystuje w rozwiązywaniu problemów z pozycjonowaniem Klientów naszej agencji. Znajomość wyzwań, z jakimi mierzy się przedsiębiorca i doświadczenie techniczne pozwala mu na szerszą perspektywę i dopasowanie działań w taki sposób, by skutkowały najlepszymi wynikami dla Klienta.

0 +
Pozycjonowanych stron
0 +
Utworzonych stron z treściami
0 +
Kampanii Google Ads
0 %
Zadowolonych klientów
Doświadczenie

Pomagamy firmom osiągnąć cele

Najpierw osiągnęliśmy swoje cele, teraz osiągniemy Twoje! Nasze doświadczenie to wiele lat prowadzenia swoich sklepów internetowych, robienia błędów, wyciągania wniosków i polepszania wyników.
Niezawodne strategie

Wysokie pozycje w wyszukiwarce

Wiemy to z praktyki, bo sami posiadamy sklepy na pierwszych miejscach w wyszukiwarce z branży odzieży damskiej i motoryzacji. Wiemy jak to zrobić, bo zrobiliśmy to już kilka razy - w swoich sklepach.
Indywidualne podejście

Działamy nieszablonowo

Nie jesteśmy agencją, nie mamy super raportów, ekstra PDFów, wyuczonych sprzedawców i telemarketerów. Mamy za to wyniki, pasje i dlatego chcemy pomóc innym.

Dlaczego warto z Nami pracować?

Od kiedy pozycjonujemy sklep jesteśmy praktycznie na każdej frazie w branży w TOP10. Efekt przed i po jest widoczny w ilości odwiedzin oraz ilości sprzedaży.
Przed zdecydowaniem się na pomoc ze strony Semavo, reklama przynosiła różne efekty. Na szczęście na ten moment nie przepalam już budżetu a reklama jest skuteczna. Zdecydowanie polecam!
Z czystym sumieniem rekomenduje współpracę z firmą Semavo. Wykazują się przejrzystością działania, są kompetentni i bardzo komunikatywni.