Agencja SEO/ADS Wrocław

O nas
Doświadczenie

Pomagamy firmom osiągnąć cele

Najpierw osiągnęliśmy swoje cele, teraz osiągniemy Twoje! Nasze doświadczenie to wiele lat prowadzenia swoich sklepów internetowych, robienia błędów, wyciągania wniosków i polepszania wyników.
Niezawodne strategie

Wysokie pozycje w wyszukiwarce

Wiemy to z praktyki, bo sami posiadamy sklepy na pierwszych miejscach w wyszukiwarce z branży odzieży damskiej i motoryzacji. Wiemy jak to zrobić, bo zrobiliśmy to już kilka razy - w swoich sklepach.
Indywidualne podejście

Działamy nieszablonowo

Nie jesteśmy agencją, nie mamy super raportów, ekstra PDFów, wyuczonych sprzedawców i telemarketerów. Mamy za to wyniki, pasje i dlatego chcemy pomóc innym.
0 +
Pozycjonowanych stron
0 +
Utworzonych stron z treściami
0 +
Kampanii Google Ads
0 %
Zadowolonych klientów

Dlaczego warto z Nami pracować?

Od kiedy pozycjonujemy sklep jesteśmy praktycznie na każdej frazie w branży w TOP10. Efekt przed i po jest widoczny w ilości odwiedzin oraz ilości sprzedaży.
Przed zdecydowaniem się na pomoc ze strony Semavo, reklama przynosiła różne efekty. Na szczęście na ten moment nie przepalam już budżetu a reklama jest skuteczna. Zdecydowanie polecam!
Z czystym sumieniem rekomenduje współpracę z firmą Semavo. Wykazują się przejrzystością działania, są kompetentni i bardzo komunikatywni.

Porozmawiajmy przy kawie o Twoich celach

Wierzymy, że sukces naszej firmy jest wynikiem rozwoju naszych klientów.