Optymalizacja SEO

Najlepszym miejscem do ukrycia firmy jest druga strona wyników wyszukiwania Google.

Po co mi to SEO?

Search Engine Optimization (SEO) to praktyka polegająca na uatrakcyjnianiu stron internetowych dla wyszukiwarek. Innymi słowy, SEO zwiększa ilość i jakość ruchu w witrynie, zwiększając jej widoczność na stronie wyników wyszukiwania (SERP).

Każdy właściciel firmy marzy teraz o tym, by być na pierwszej stronie Google pod organicznymi słowami kluczowymi, które najlepiej opisują jej firmę.

Ponieważ tysiące wyszukiwań są przeprowadzane codziennie w różnych branżach, wyobraź sobie, jak wielki wzrost uzyska Twoja firma, gdy dostaniesz Cię na pierwszą stronę i utrzymasz tam.

0 +
Projektów SEO
0 +
Zadowolonych klientów

Bez obietnic, same wyniki

Szeroko zakrojone działania

Analiza Celu
Lista priorytetowych wyszukiwanych haseł związanych z bazą klientów
Optymalizacja treści
Tytuły oparte na słowach kluczowych pomagają ustalić motyw i kierunek strony
Badanie słów kluczowych
Dalej, określamy ukierunkowaną listę słów kluczowych
Ciągłe testowanie
Przeanalizuj rankingi wyszukiwarek i określ skuteczność

Optymalizacja strony

Optymalizacja SEM to manualny optymalizator strony w wyszukiwarkach internetowych. Zabieg przeprowadzony w celu optymalizacji SEM, ma na celu uzyskanie jak najlepszych pozycji serwisu w wynikach sieci reklamowej i wyszukaniach SEPR, na wybrane frazy kluczowe, wpisywane przez grono użytkowników wyszukiwarek w zapytaniu.
Optymalizacja SEO to działania optymalizacyjne pod kątem targetowania linków. Progres działania zapleczy oraz odpowiedniego zgłoszenia linków w wynikach organicznych daje korzyści w postaci napływu rozbudowy targetu jakościowego wyszukiwarki. W wynikach SERP są to wolumeny jakościowe prowadzące do poprawnej kompatybilności strony, względem robotów silnika wyszukiwania.
Optymalizacja PPC w bloku linków sponsorowanych jest rozwiniętym narzędziem taktycznym, nadającym się do błyskawicznych akcji tematycznych. Dzięki możliwości szybkiego uruchomienia kampanii oraz modelowaniu fraz, wysokości BID-ów (maksymalna cena za kliknięcie) jest narzędziem bardzo elastycznym. Takie formy reklamowe ze względu na przyjazną, tekstową formę, wysoką wartość informacyjną są szczególnie dobrze odbierane przez Klientów szukających modeli zarabiania od razu.

Zacznij działać!

Chcesz więcej?
Zostaw nam swój adres a nasi specjaliści przygotują dedykowaną ofertę, dopasowaną do planowanego budżetu i strony internetowej.