Google Ads

Optymalizujemy Twoje kampanie PPC pod kątem konwersji nie tylko pod kątem kliknięć

Zarządzanie Pay Per Click

Reklama PPC to jeden z najskuteczniejszych sposobów szybkiego zwiększenia liczby potencjalnych klientów i sprzedaży poprzez marketing reklam w Google lub innych witrynach stron trzecich, w których płacisz tylko wtedy, gdy ktoś kliknie Twoją reklamę przekierowującą do Twojej witryny.

Marketing Pay-Per-Click pozwala dotrzeć do klientów gotowych do zakupu, którzy są już zainteresowani twoim produktem lub usługą.

PPC Strategy
We build a thorough content strategy for your organization that touches upon high-level messaging.
Ad Copywriting
We help improve B2B companies engage buyers throughout the buyers' journey using SEO.
PPC Optimization
Conversions can be website sign-ups, increased revenue from transactions, increased purchases.

Zarabiaj od dziś wiecej!

Być może próbowałeś już Google Ads w przeszłości i powiedziałeś „Google Ads nie działa dla mojej firmy”. Jeśli to brzmi znajomo, oznacza to, że albo sam nimi zarządzałeś i marnowałeś swój budżet reklamowy, albo miałeś amatorską agencję PPC, która koncentrowała się na kliknięciach i ruchu, a nie na konwersjach.

To, co nas wyróżnia, polega na tym, że optymalizujemy Twoje kampanie PPC pod kątem konwersji nie tylko pod kątem kliknięć, aby zapewnić codzienne otrzymywanie wysokiej jakości potencjalnych klientów i sprzedaży, a tym samym osiągnięcie zwrotu z inwestycji (ROI), do którego dążysz dzięki naszym strategiom opartym na dowodach .

Co możemy zrobić dla Twojej kampanii reklamowej?

Dobrą rzeczą w PPC jest to, że ustawiasz budżet tak, aby kontrolować koszty tam, gdzie ograniczasz dzienne wydatki. W przeciwieństwie do bezpłatnych wyników wyszukiwania Pay-Per-Click może wyświetlać wyniki znacznie szybciej. Wszyscy zgadzamy się co do tego, jak ważny jest organiczny ruch związany z wyszukiwaniem. Osiągnięcie zwrotu z inwestycji (ROI) ma jednak znacznie dłuższy cykl, ale dzięki PPC możesz rozpocząć kampanię już dziś i dosłownie zacząć otrzymywać ruch i konwersje jutro! Musisz inwestować w Google Ads lub inne platformy PPC, aby nie przegapić sprzedaży i dać swój udział w rynku konkurentom.

Zacznij działać!

Chcesz więcej?
Zostaw nam swój adres a nasi specjaliści przygotują dedykowaną ofertę
dopasowaną do planowanego budżetu i strony internetowej.